Dovolená s dětmi? Tak to raději oddělené pokoje

Rádi byste strávili nějaký čas s vaší rodinou a dětmi, ale nevíte kam vyrazit? Hledáte pohodovou dovolenou, kvalitní služby a útulné prostředí za rozumné ceny? Pak mrkněte na web a hledejte rezervační portály, nejlépe ty tuzemské s česky mluvícími specialisty. Ty krom obyčejného ubytování se snídaní nabízí pestrou škálu pobytových balíčků pro rodiny s dětmi, které můžete využít po celý rok.


Poněvadž se léto již kvapem blíží a s ním i dvouměsíční prázdniny, pak doporučujeme, abyste si svou rodinnou dovolenou zarezervovali, co nejdříve. Krásné slunné počasí, blankytně modrá obloha mráčku a zelené louky přímo vybízejí k turistickým a cyklistickým výletům.

Snad všechny děti mají rádi přírodu a zvířata, a tak je báječnou volbou spojit pobyt s návštěvou zoologické zahrady, farmy nebo jízdárny. Další oblíbenou dětskou zábavou je koupání a dovádění v bazénu, na skluzavkách a tobogánu. Pobyty pro rodiny s dětmi již obsahují volné lístky do ZOO, celodenní vstup do aquaparku, bazénu, jízdy na koních nebo projížďky vláčkem.


„Ubytování pro děti bývá často zdarma nebo se platí pouze strava či snížená cena. Hotel pro vaše děti nabídne zajímavý animační program, takže si budete moci odpočinout a udělat si také chvilku jen sami pro sebe,“ doplňuje Petra Marková z rezervačního portálu Hotely.cz.

Ubytování pro rodiny s dětmi zajišťují nejčastěji prostorné apartmány nebo rodinné pokoje. Tyto pokoje a apartmány mívají většinou dva pokoje, abyste si mohli užít jak společné chvíle, tak i potřebné soukromí.

Jak vidíte, tak dovolená pro rodiny s dětmi vůbec nemusí být drahá, a přitom si můžete užít spoustu zábavy a krásných chvil.

  Hotely.cz   16.7.2015Další zajímavé články

Svět se před Vámi otevírá – nenechte ho čekat
Na cestování jsou prý nejkrásnější návraty. Něco na tom bude. A Češi mezi „světoběžníky“ patří. Jen je škoda, že jsme v tomto ohledu trochu konzervativní.

Itálie: malé a překrásné Caorle
Caorle je malé italské městečko s jedenácti tisíci obyvateli. Řeky Lemene a Livenza vtékající do moře lemují městečko z obou stran.

Vydejte se po stopách Noci na Karlštejně
Máte chuť vyrazit z města na víkend? I v blízkém okolí Prahy naleznete řadu krásných a romantických míst. Jedním z takových je oblast Karlštejna.

Potápění je krásný koníček, ale nezapomeňte na krytí rizik
Jak je to s pojištěním při potápění u moře? Proč byste toto měli řešit, jaké jsou podmínky a pravidla.

Poznejte Kvarner a místa, kde pobývala rakouská šlechta
Istrii máme nejblíže a letoviska na Makarské riviéře jsme si oblíbili. Co ale oblast mezi nimi? Město Kvarner!

Cestovat levně nemusí být jen snem
Několik tipů, jak ušetřit za dovolenou? Kde a jak hledat nejlepší ubytování a zájezdy.

Krátký výlet na nedělní odpoledne v Praze
Po nedělním obědě by měla následovat krátká procházka. Přečtete si o našem tipu na krátký výlet v hlavním městě.

Chorvatsko – dobrá volba pro dovolenou
Hodně lidí již dnes hledá místo pro strávení dovolené. Proč navštívit Chorvatsko a čím vás naláká.

Aplikace pro cestovatele
Jaké aplikace v mobilu používám při svých cestách. Proč jsou dobré a v čem mě pomáhají.

Booking.com