ČLÁNKY & RADY NA CESTY

Potápění je krásný koníček, ale nezapomeňte na krytí rizik

Pojistná ochrana neustále za zády. Zranění se vyhýbá jen supermanům, v případech obyčejných smrtelníků musí zasahovat lékaři a jejich péče něco stojí.

27.2.2019Zobrazit článek »

Poznejte Kvarner a místa, kde pobývala rakouská šlechta

Istrii máme nejblíže a letoviska na Makarské riviéře jsme si oblíbili. Co ale oblast mezi nimi? Kvarner stojí maličko stranou hlavního zájmu turistů, a to je jeho velkou výhodou.

11.2.2019Zobrazit článek »

Cestovat levně nemusí být jen snem

Jestliže se chystáte na letní dovolenou, už v tomto období má smysl si začít procházet jednotlivé položky v katalogu cestovní kanceláře. Co tam najdete a jak neutratit za dovolenou příliš?

9.2.2019Zobrazit článek »

Čertova rokle - Brno, Lesná

V brněnském sídlišti Lesná je velice zajímavý park, který leží v hlubové úzké rokli. Je zde několik cest, hrišť a hudební amfiteátr.

31.1.2019Zobrazit článek »

Krátký výlet na nedělní odpoledne v Praze

Po nedělním obědě by měla následovat krátká procházka. V následujícím článku si přečtete o našem tipu na krátký výlet v našem hlavním městě.

21.1.2019Zobrazit článek »

Chorvatsko – dobrá volba pro dovolenou

Hodně lidí již dnes hledá místo pro strávení dovolené. Brouzdají na internetu, dívají se na nejrůznější nabídky cestovních kanceláří, nebo dají na rady svých známých s vycestují tam, kde byly ostatní spokojení.

20.1.2019Zobrazit článek »

Aplikace pro cestovatele

Jaké aplikace v mobilu používám při našich cestách a výletech, proč je používám a v čem mě pomáhají? Seznam těch nejlepší cestovatelských aplikací.

23.4.2017Zobrazit článek »

To nejlepší z Londýna

Vidět hlavní město britské metropole je opravdovým zážitkem. Které atrakce a místa však navštívit tak, abychom měli pocit, že jsme skutečně navštívili od každého zajímavého místa či atrakce kousek?

26.11.2015Zobrazit článek »

Jací jsou řidiči v Evropě

Za posledních pár let jsme autem navštívili více než 20 evropských zemí a najezdili desítky tisíc kilometrů "u našich soubosedů". Jací jsou okolní řidiči a jak se jezdí v ostatních zemích?

9.10.2015Zobrazit článek »

Dovolená s dětmi?

Rádi byste strávili nějaký čas s vaší rodinou a dětmi, ale nevíte kam vyrazit? Hledáte pohodovou dovolenou, kvalitní služby a útulné prostředí za rozumné ceny?

16.7.2015Zobrazit článek »

Picasso a Dalí v Barceloně

Objevte v sobě vášeň pro všechno, co Barcelona svým návštěvníkům nabízí: festivaly, kuchyni, umění, kulturu, architekturu, výstavy, jedinečná setkání s umělci i mnoho dalšího!

20.5.2015Zobrazit článek »