Inovativní ramínko z Česka: Perfektní společník pro všechny cestovatele

6.6.2023   3 minuty čtení

DEZIGNI představuje svou nejnovější vynález - revoluční ramínko, které je navrženo speciálně pro cestovatele, zejména pro ty, kteří často tráví čas na silnicích. Toto úžasné ramínko je nyní k dispozici prostřednictvím crowdfundingové kampaně, která nabízí jedinečné výhody pro rychlé předobjednání.

Kompaktní a praktický design

Jednou z největších předností tohoto ramínka je jeho kompaktnost. S rozměry pouhých 5,5 cm na šířku a 12 cm na výšku je menší než běžný mobilní telefon. Díky svému malému a lehkému provedení lze ho snadno složit a přenášet v kapse, bundě nebo malé kabelce. To umožňuje cestovatelům mít ramínko vždy po ruce, ať už se nachází kdekoli. Navzdory svým kompaktním rozměrům je ramínko plně funkční a nabízí dostatečnou šířku pro zavěšení oblečení.

Vyrobeno v České republice

Ramínko je vyrobeno z kvalitního českého kompozitního materiálu s použitím skelných vláken. Díky této konstrukci je ramínko lehké, avšak zároveň pevné a stabilní. Jeho nosnost dosahuje až 10 kg, což znamená, že snadno zvládne zavěsit těžké kabáty či bundy. Bez ohledu na váhu zavěšeného oblečení, ramínko udrží vše v dokonalém stavu.

Neomezené využití pro každého cestovatele

Využití tohoto ramínka je neomezené a každý cestovatel si v něm najde své výhody. Pokud hledáte praktické řešení pro uložení oblečení do auta, toto ramínko je pro vás ideální. Udrží vaše kabáty a bundy v perfektním stavu a usnadní organizaci v interiéru vozidla. Při pracovních cestách se stane spolehlivým společníkem při přenášení saka či elegantních šatů, které udrží nepomačkané a v optimálním stavu. Při návštěvě divadel, restaurací nebo jiných společenských akcí bude ramínko sloužit jako praktický stojan pro oblečení, který ochrání vaše šaty nebo oblek před zmačkáním. Navíc se ukazuje jako nezbytný předmět ve sportovních zařízeních, jako jsou posilovny nebo sportovní areály, kde poskytne větší hygienu a ochranu než běžná komunální ramínka.

Skryté funkční výhody a designová elegance

Ale to není všechno, co toto ramínko nabízí. Jeho design skrývá celou řadu dalších funkčních výhod, o kterých se můžete dočíst na crowdfundingové platformě Hithit. Na této platformě je momentálně dostupné ke koupi ve třech barevných kombinacích. Ramínko od DEZIGNI je také chráněno patentem, což zaručuje, že zákazníci získají originální a vysoce kvalitní produkt. Ke každému zakoupenému kusu je doručen i certifikát o původu výroby, který potvrzuje jeho kvalitu a jedinečnost.
Nové články

Vyhledávač hotelů

Booking.com


Štítky