Kam na jaře levně k moři?

4.1.2020   2 minuty čtení

Dovolená u moře už dávno není prioritou pouze letních prázdnin, naopak v posledních letech se zvyšuje zájem právě o pobyty u moře mimo hlavní sezónu. Motivem je jak klidnější pobyt s méně turisty, tak i nižší ceny zájezdů. Kam tedy na jaře za levno vyrazit za sluncem?

Egypt

Egypt je celoroční destinace a také místo, kde si užijete nejvyšší počet slunných dní v roce. Od března teploty dosahují 30 C, od ledna do konce února se mírně ochlazuje a teploty se pohybují okolo 25 stupňů. V tomto období je tepleji v oblasti Marsa Alam. Jarní ceny zájezdů do Egypta jsou až o polovinu levnější než v hlavní sezóně. Hotely v Egyptě vybírejte pečlivě, rozdíl několika set korun může znamenat vysoký rozdíl v kvalitě služeb. Cílem přece je, aby dovolená v Egyptě stála za to.

Kanárské ostrovy

Ne nadarmo jsou Kanárské ostrovy přezdívané ostrovy věčného jara. Jaro je období, kdy je na ostrovech nejklidněji. Mezi nejteplejší ostrovy pro jarní návštěvu patří Tenerife a ostrov Gran Canaria, zde se teploty pohybují okolo 22 stupňů. Nenechte se zmást teplotou ve stínu a při vystavení se sluníčku používejte ochranné krémy, protože přímé slunce je velmi silné, i na jaře. Na Kanárských ostrovech se nebojte vybírat zájezdy bez stravy nebo se snídaní, všude je velké množství možností pro stravování.

Tunisko

Už vás nudí wellness balíčky v ČR? Téměř za stejnou cenu získáte týdenní pobyt v Tunisku s all inclusive. Hotely v Tunisku disponují kvalitním zázemím v podobě SPA a wellness procedur. Většinou nechybí kryté bazény nebo venkovní vyhřívané. Teplota vzduchu se v Tunisku na jaře pohybuje mezi 15 až 20 stupni, na koupání v moři to moc není, ale toto období je ideální právě pro maximální využití hotelových procedur, procházkám a užívání si slunečních dní, které nám doma v tuto dobu chybí.
Nové články

Vyhledávač hotelů

Booking.com


Štítky