Krásy ČR - Tipy na výlet s dětmi

11.6.2019   2 minuty čtení

Pokud už zase přemýšlíte, kam vyrazit na výlet s dětmi za hezkého počasí, nebo když venku zrovna prší, máme pro vás pár osvědčených tipů. Nudit se rozhodně nebudete.

Muzeum Lega v Táboře

Kdo by nemiloval Lego? Všichni jej máme rádi a obdivujeme, co se z něj dá sestavit. Mezi zdejšími exponáty můžete vidět Sochu Svobody, Tower Bridge, známou Eiffelovu věž nebo indický Taj Mahal. Nechybí ani kopie Benešovy vily, postavené z více jak 20 000 lego kostek. Stavba je postavena v měřítku 1:42 a je zcela věrnou kopií originálu. Jde o jedinečný zážitek malého světa velkých budov.


Expozice Čarodějnické procesy

Podívejte se na temné období šumperských dějin. Stálá expozice je umístěna v Geschaderově domě v Šumperku. Je provedena přitažlivou formou toho nejtemnějšího období šumperských dějin a představuje nechvalně proslulé inkviziční procesy, které se konaly v druhé polovině 17. století.


Zábavní vědecký park Vida v Brně

Zapomeňte na klasické muzeum a chtějte vidět víc. V brněnském zábavném vědeckém parku Vida se nudit nebudete. Je zde mnoho jedinečných exponátů, kterých se můžete dotýkat. Nepřestanete se divit, bude co objevovat a hodně se dozvíte. Škola hrou je prostě zábavná. Tady vás to bude bavit.


Aquapark ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších

Ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších si zajděte do aquaparku. Krkonoše jsou krásné v létě i v zimě, ale pokud zrovna prší, na túru či cyklo výlet se vyrazit nedá. Užijte si vodní hrátky zdejšího světa plného atrakcí. Bude vás to tu bavit.


Zábavní park skřítka Fábuly

Přijďte si užít strašidelné bludiště a půjčte si kostýmy na procházku pohádkovým světem. Pohádková vesnička Fábula nabízí spoustu zábavy pro děti všeho věku. Je zde malá ZOO, interaktivní výstava Svět panenek, obří společenské hry i hlavolamy. Můžete tvořit v kreativních dílnách, najíst se v Hostinci u loupežníka Bambitky a mlsat v cukrárně. Starší děti zaujme úniková hra Útěk ze žaláře nebo dobrodružná hra Tajemné šifrování plná adrenalinu. Vydejte se za skřítkem Fábulou, výlet s dětmi nemusí být nuda, ani když prší.


Místa na mapě
Nové články

Vyhledávač hotelů

Booking.com


Štítky