Krásy ČR - Tipy na výlet s dětmi

Pokud už zase přemýšlíte, kam vyrazit na výlet s dětmi za hezkého počasí, nebo když venku zrovna prší, máme pro vás pár osvědčených tipů. Nudit se rozhodně nebudete.

Muzeum Lega v Táboře

Kdo by nemiloval Lego? Všichni jej máme rádi a obdivujeme, co se z něj dá sestavit. Mezi zdejšími exponáty můžete vidět Sochu Svobody, Tower Bridge, známou Eiffelovu věž nebo indický Taj Mahal. Nechybí ani kopie Benešovy vily, postavené z více jak 20 000 lego kostek. Stavba je postavena v měřítku 1:42 a je zcela věrnou kopií originálu. Jde o jedinečný zážitek malého světa velkých budov.


Expozice Čarodějnické procesy

Podívejte se na temné období šumperských dějin. Stálá expozice je umístěna v Geschaderově domě v Šumperku. Je provedena přitažlivou formou toho nejtemnějšího období šumperských dějin a představuje nechvalně proslulé inkviziční procesy, které se konaly v druhé polovině 17. století.


Zábavní vědecký park Vida v Brně

Zapomeňte na klasické muzeum a chtějte vidět víc. V brněnském zábavném vědeckém parku Vida se nudit nebudete. Je zde mnoho jedinečných exponátů, kterých se můžete dotýkat. Nepřestanete se divit, bude co objevovat a hodně se dozvíte. Škola hrou je prostě zábavná. Tady vás to bude bavit.


Aquapark ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších

Ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších si zajděte do aquaparku. Krkonoše jsou krásné v létě i v zimě, ale pokud zrovna prší, na túru či cyklo výlet se vyrazit nedá. Užijte si vodní hrátky zdejšího světa plného atrakcí. Bude vás to tu bavit.


Zábavní park skřítka Fábuly

Přijďte si užít strašidelné bludiště a půjčte si kostýmy na procházku pohádkovým světem. Pohádková vesnička Fábula nabízí spoustu zábavy pro děti všeho věku. Je zde malá ZOO, interaktivní výstava Svět panenek, obří společenské hry i hlavolamy. Můžete tvořit v kreativních dílnách, najíst se v Hostinci u loupežníka Bambitky a mlsat v cukrárně. Starší děti zaujme úniková hra Útěk ze žaláře nebo dobrodružná hra Tajemné šifrování plná adrenalinu. Vydejte se za skřítkem Fábulou, výlet s dětmi nemusí být nuda, ani když prší.


Místa na mapěDalší zajímavé články

Krásy ČR - tipy na výlet s dětmi
Pokud už zase přemýšlíte, kam vyrazit na výlet s dětmi za hezkého počasí, nebo když venku zrovna prší, máme pro vás pár osvědčených tipů.

Jak zvládnout první let letadlem?
Pár tipů, na co se připravit při cestě letadlem. Jak to chodí na letišti, co nezapomenout, kde sedět a co v případě ztráty kufru?

Norsko v létě: kam jet, abyste se vyhnuli davům?
Norsko je nádherná země, která láká lidi z celého světa. Kam se vydat, abyste se vyhnuli davům turistů a přeplněným místům.

Praha, jak ji neznáte: netradiční prohlídky stojí za to
Prohlídky strašidelným Starým městěm, Neviditelná výstava a nebo prohlídka Prahy s lidmi bez domova? Praha trošku jiným pohledem.

Svět se před Vámi otevírá – nenechte ho čekat
Na cestování jsou prý nejkrásnější návraty. Něco na tom bude. A Češi mezi „světoběžníky“ patří. Jen je škoda, že jsme v tomto ohledu trochu konzervativní.

Itálie: malé a překrásné Caorle
Caorle je malé italské městečko s jedenácti tisíci obyvateli. Řeky Lemene a Livenza vtékající do moře lemují městečko z obou stran.

Vydejte se po stopách Noci na Karlštejně
Máte chuť vyrazit z města na víkend? I v blízkém okolí Prahy naleznete řadu krásných a romantických míst. Jedním z takových je oblast Karlštejna.

Potápění je krásný koníček, ale nezapomeňte na krytí rizik
Jak je to s pojištěním při potápění u moře? Proč byste toto měli řešit, jaké jsou podmínky a pravidla.

Poznejte Kvarner a místa, kde pobývala rakouská šlechta
Istrii máme nejblíže a letoviska na Makarské riviéře jsme si oblíbili. Co ale oblast mezi nimi? Město Kvarner!

Booking.com