Nechal jsem si z fotek udělat kalendář

03.09.2022   2 minuty čtení

Za posledních pár let jsme toho procestovali poměrně hodně (Norsko, Lofoty, Skotsko, Anglii, Sardinii, Korsiku, ….) a tak máme spoustu pěkných fotek. Co s nimi ale dál? Nechat jen tak ležet v PC?

Nechal jsem si z nich udělat nástěnný kalendář. Fotky jsem pečlivě vybral (což byla asi ta největší práce) a zredukoval na 12 nejlepších kousků. Pak už stačí jen zadat tisk a máte celý rok na zdi krásnou vzpomínku na všechna navštívená místa.

Jak kalendář objednat

  1. vyberte 12 fotek + 1 fotku na titulní stránku (ideálně všechny na výšku nebo na šířku - kalendář se bude těžko tisknout, když bude jedna fotka tak a druhá tak)
  2. otevřete si web www.chcikalendar.cz na webu si můžete vybrat z několika šablon a stylů kalendářů
  3. vyplníte počet kusů, rozměr, dopravu a web spočítá přesnou cenu tisku (nejvýhodnější je udělat třeba rovnou 5 kusů, protože čím více kusů tím cena za tisk klesá)
  4. před tiskem dostanete náhled jak bude přesně kalendář vypadat
  5. po schválení se tiske a za pár dní máte hotový kalendář u sebe

Je to jednoduché, rychlé a bez nějaké větší práce. Nemusíte si vzhled chystat sami a několik hodin to skládat a ladit, ale od grafika dostanete komplet hotový náhled emailem. Kalendáře jsou i skvělým dárkem na Vánoce, tak šup šup objednejte si ho taky na www.chcikalendar.cz ;-)
Nové články

Vyhledávač hotelů

Booking.com