Články & rady na cesty

Cestovat levně nemusí být jen snem

9.2.2019   2 minuty čtení

Jestliže se chystáte na letní dovolenou, už v tomto období má smysl si začít procházet jednotlivé položky v katalogu cestovní kanceláře. Co tam najdete a jak neutratit za dovolenou příliš?

Přečíst článek »


Krátký výlet na nedělní odpoledne v Praze

21.1.2019   2 minuty čtení    Česká republika;, Praha

Po nedělním obědě by měla následovat krátká procházka. V následujícím článku si přečtete o našem tipu na krátký výlet v našem hlavním městě. Na levém břehu Vltavy nedaleko Dejvic se nachází zřícenina Baba. Původ této zříceniny je poněkud nejasný.

Přečíst článek »


Chorvatsko – dobrá volba pro dovolenou

20.1.2019   2 minuty čtení    Chorvatsko

Hodně lidí již dnes hledá místo pro strávení dovolené. Brouzdají na internetu, dívají se na nejrůznější nabídky cestovních kanceláří, nebo dají na rady svých známých s vycestují tam, kde byly ostatní spokojení. Pokud také hledáte správnou volbu pro dovolenou tak by jste určitě neměli zapomenout na Chorvatsko, to totiž nabízí velkou škálu možností jak dovolenou strávit.

Přečíst článek »


To nejlepší z Londýna

26.11.2015   4 minuty čtení    Anglie, Londýn

Vidět hlavní město britské metropole je opravdovým zážitkem. Které atrakce a místa však navštívit tak, abychom měli pocit, že jsme skutečně navštívili od každého zajímavého místa či atrakce kousek? V přehledu uvádíme 5 TOP okruhů, ze kterého stojí za to vybrat si alespoň jednu věc.

Přečíst článek »


Jací jsou řidiči v Evropě

9.10.2015   5 minut čtení

Protože jsme projeli už poměrně velkou část Evropy mohu si dovolit zhodnotit jak se kde jezdí a jací jsou kde řidiči. Autem jsem jako řidič navštívil již celkem 20 zemí a za hranici naší republiky najezdil už desítky tisíc kilometrů.

Přečíst článek »


Aplikace pro cestovatele

9.10.2015   3 minuty čtení

Při našich cestách a výletech používám hodně chytrý mobil a v něm několik aplikací, které nám cestování usnadňují. Když se vydáte po ČR není problém si v mobilu vše najít na internetu a používat online mapy, ale v zahraničí je to složitější.

Přečíst článek »


Dovolená s dětmi? Tak to raději oddělené pokoje

16.7.2015   1 minuta čtení

Rádi byste strávili nějaký čas s vaší rodinou a dětmi, ale nevíte kam vyrazit? Hledáte pohodovou dovolenou, kvalitní služby a útulné prostředí za rozumné ceny? Pak mrkněte na web a hledejte rezervační portály, nejlépe ty tuzemské s česky mluvícími specialisty.

Přečíst článek »


Picasso a Dalí v Barceloně

20.5.2015   2 minuty čtení    Španělsko

Objevte v sobě vášeň pro všechno, co Barcelona svým návštěvníkům nabízí: festivaly, kuchyni, umění, kulturu, architekturu, výstavy, jedinečná setkání s umělci i mnoho dalšího! Letos například hlavní město Katalánska zorganizovalo neopakovatelné setkání hned se dvěma mistry moderního umění zároveň.

Přečíst článek »


12345»


Oblíbené články


Oblíbené cestopisy

Vyhledávač hotelů

Booking.com