Články & rady na cesty

To nejlepší z Londýna

26.11.2015   4 minuty čtení    Anglie, Londýn

Vidět hlavní město britské metropole je opravdovým zážitkem. Které atrakce a místa však navštívit tak, abychom měli pocit, že jsme skutečně navštívili od každého zajímavého místa či atrakce kousek? V přehledu uvádíme 5 TOP okruhů, ze kterého stojí za to vybrat si alespoň jednu věc.

Přečíst článek »


Jací jsou řidiči v Evropě

9.10.2015   5 minut čtení

Protože jsme projeli už poměrně velkou část Evropy mohu si dovolit zhodnotit jak se kde jezdí a jací jsou kde řidiči. Autem jsem jako řidič navštívil již celkem 20 zemí a za hranici naší republiky najezdil už desítky tisíc kilometrů.

Přečíst článek »


Aplikace pro cestovatele

9.10.2015   3 minuty čtení

Při našich cestách a výletech používám hodně chytrý mobil a v něm několik aplikací, které nám cestování usnadňují. Když se vydáte po ČR není problém si v mobilu vše najít na internetu a používat online mapy, ale v zahraničí je to složitější.

Přečíst článek »


Dovolená s dětmi? Tak to raději oddělené pokoje

16.7.2015   1 minuta čtení

Rádi byste strávili nějaký čas s vaší rodinou a dětmi, ale nevíte kam vyrazit? Hledáte pohodovou dovolenou, kvalitní služby a útulné prostředí za rozumné ceny? Pak mrkněte na web a hledejte rezervační portály, nejlépe ty tuzemské s česky mluvícími specialisty.

Přečíst článek »


Picasso a Dalí v Barceloně

20.5.2015   2 minuty čtení    Španělsko

Objevte v sobě vášeň pro všechno, co Barcelona svým návštěvníkům nabízí: festivaly, kuchyni, umění, kulturu, architekturu, výstavy, jedinečná setkání s umělci i mnoho dalšího! Letos například hlavní město Katalánska zorganizovalo neopakovatelné setkání hned se dvěma mistry moderního umění zároveň.

Přečíst článek »


12345»


Oblíbené články


Oblíbené cestopisy

Vyhledávač hotelů

Booking.com