Články & rady na cesty

Zimná dovolenka a lyžovačka na Slovensku 2020 v Terchovej

8.11.2019   2 minuty čtení    Slovensko

Jedným z miest, kde sa dá stráviť príjemná zimná dovolenka, je určite Terchová. Táto obec, známa aj ako rodisko Juraja Jánošíka, je miestom, kde si zimu užijete naplno.

Přečíst článek »


Objevujte krásy Plzeňského kraje. Rozhodně má co nabídnout.

26.10.2019   2 minuty čtení    Česká republika

V současnosti máme možnost svobodně cestovat téměř na jakékoliv místo na světě. Stačí k tomu dostatek peněz a často také odvaha. Turistika a cestování hýbe světem a nakonec to dopadá tak, že zapomínáme na krásy naší země, jejíž synonymem není jen Praha, Karlštejn nebo Český Krumlov.

Přečíst článek »


Kam na poznávací dovolenou

16.10.2019   5 minut čtení

Příliš neholdujete přecpaným plážím a resortům, ze kterých pořádně nevytáhnete paty? Destinace, kde je turistů více jak domorodců nepatří mezi váš šálek kávy? Tak právě pro vás přinášíme tento článek, jenž se bude věnovat místům, která se hodí na poznávací dovolenou.

Přečíst článek »


Létejte po celém světě díky levným letenkám

16.8.2019   3 minuty čtení

V dnešní době, kdy ceny všeho kolem nás neustále vzrůstají, omezují jednotlivé domácnosti své výdaje na minimum. To znamená, že utrácejí pouze za nutné položky a okrádají se tím o zážitky, které poskytuje například letní dovolená. Je to však skutečně jediná a správná cesta?

Přečíst článek »


Kupte si dovolenou nebo letenku ve slevě

9.8.2019   3 minuty čtení

Letní období je stále v plném proudu a mnoho lidí už má za sebou první zkušenosti s krásnou rodinnou dovolenou. Stále se ovšem najdou tací, kteří hodlají léto trávit pouze doma. Proč? Jednoduše se bojí, že by jim koupě vysněné dovolené příliš zasáhla do rodinného rozpočtu a nutila by je později začít utahovat opasek na všech běžných nákupech.

Přečíst článek »


Co láká stovky turistů do Hukvald?

28.7.2019   2 minuty čtení    Beskydy

Možná projíždíte dnes a denně obcí jménem Hukvaldy. A možná vás dnes a denně napadá otázka, co sem stovky turistů láká. Obec má v současné době kolem dvou tisíc obyvatel a sídlí v okrese Frýdek-Místek. I když je to na první pohled malá obec, denně se zde setkáte s kupou turistů

Přečíst článek »


Tip na výlet - obec Veľký Slávkov, Slovensko

27.7.2019   2 minuty čtení    Slovensko

Prázdniny se kvapem blíží, a je třeba vybírat místa pro rodinné radovánky. Pokud už jste procestovali naší republiku křížem krážem a radši byste vyrazili někam do zahraničí, není třeba vyjíždět daleko. Krásnou krajinu máme přímo u nosu, navíc děti ocení krátkou jízdu autem a jazyk, kterému budou rozumět.

Přečíst článek »


Romantické vyhlídky v Beskydech. Které stojí za to vidět?

27.7.2019   2 minuty čtení    Beskydy

Beskydy jsou v současné době velice oblíbenou a hojně vyhledávanou turistickou oblastí. Lidé se do Beskyd sjíždí z každého koutu republiky, dokonce sem jezdí i hromada turistů ze zahraničí, kteří chtějí objevit zdejší krásy a taje, jež v sobě Beskydy ukrývají.

Přečíst článek »


4 tipy na výlet v severních Čechách

22.7.2019   3 minuty čtení    Česká republika

Už z dálky vás přivítají hory, kopce a skály, špičaté sopečné vrcholky Českého středohoří, mohutná hradba Krušných hor i majestátní památná hora Říp. Za prozkoumání stojí i pohádková krajina národního parku České Švýcarsko, údolí Labe známé jako Porta Bohemica, hrady, zámky i města.

Přečíst článek »


Jak udělat video z dovolené

10.7.2019   2 minuty čtení

Spousta z nás už určitě někdy zkoušela natočit nějaké video. Aby výsledek vypadal dobře, je potřeba ho sestříhat, upravit, přidat hudbu, ... atd. Toto však může být poměrně náročné, ale je zde skvělý nástroj, který vše vyřeší za vás úplně sám automaticky!

Přečíst článek »


123456»


Oblíbené články


Oblíbené cestopisy

Vyhledávač hotelů

Booking.com